בלובס מציעה פתרונות מתקדמים לטיולים, קמפינג ומגורים. החל מבנייה ויבוא של קראוונים נגררים, בניית אוטו-קראוונים, והסבת אוטובוסים לבתים.

קראוון נגרר

קראוון נגרר הוא הפיתרון המושלם למחפשים חופש תנועה ומודולוריות. הקראוון מתחבר על וו גרירה וניתן לניתוק ברגע עצירה. ברגע שניתקתם את הקראוון אתם חופשיים להסתובב עם הרכב הפרטי שלכם היכן שתחפצו. מעבר לחופשיות ולדינמיות, יתרון נוסף של נגרר הוא ניצול שטח הפנים שלו באבזור. בשונה מאוטוקראוון, קראוון ניתן לאבזר בחופשיות רבה יותר. אין הגבלות על מיקום הריהוט והניצול של השטח הפנימי גבוה יותר. הקראוונים של בלובס מגיעים ב-2 דגמים עיקריים: דגם 2×4 מ' ודגם 5.75×2.30.

קרא עוד…

אוטובוס בית נייח

ביית קבע בתוך אוטובוס הוא פתרון נהדר לזוגות צעירים, ליחידים ולבעלי קרקע המחפשים מבנה בעל אופי מיוחד, מודולרי, קל לשינוע ולא יקר. האוטובוס מגיע עם חיבורים מהירים לחשמל למים ולביוב.
ניתן למקם את האוטובוס גם כיחידה עצמאית במקומות שבהם אין תשתית מסודרת. הייתרון המשמעותי של אוטובוס על פני קראוון הוא אורכו: 12 מ'. כמובן שהקסם שבמגורים באוטובוס הוא חלק בלתי נפרד מהסיפור.

קרא עוד…

אוטו קראוון

כבעלים של אוטוקרוואן השמים הם הגבול והחופשה מתחילה בשניה שנכנסתם פנימה. להתעורר בבוקר היכן שתרצו, להגיע עם הבית לכל מקום. אוטוקרוואן מתאים גם כיחידת דיור ניידת ליחיד או לזוג שרוצים לצאת קצת מהמסגרת ולהרגיש את הטבע מקרוב. אוטוקראוון הוא פתרון מושלם לדינמיות מלאה על הכביש, כשהאוטו בו אתם נוסעים – הוא גם הבית שלכם…

קרא עוד…

פרויקטים מיוחדים

אם אתה ספר כלבים, רופא, מכונאי, מתקין, מסגיסט או כל בעל מקצוע המצריך רכב עבודה מותאם. הגעת למקום הנכון. בבלובס אנו מאבזרים רכבים בהתאמה אישית. אם זה אמבטיה, מיטת טיפולים, ארונות יעודיים, עמדות מחשב או שולחן ישיבות. בסדנה שלנו ניתן לבצע כל פרויקט מיוחד. בין הדברים שכבר בנינו: מסעדה באוטובוס, מספרת כלבים, רכבים לצרכים צבאיים ועוד הרבה. בבלובס יושבים מיטב בעלי המקצוע בתחומי אבזור הרכב, וכל פרויקט הוא אפשרי.

קרא עוד…